4LIFE® TRANSFER FACTOR PLUS® TRI FACTOR® FORMULA

65,00 

-Najlepšia cena pre našu gramáž 68,039 gramov

 • hĺbkové ozdravovanie 
 • originálna výroba a dovoz z USA
 • najvyššia úroveň bezpečnej podpory imunitného systému
 •  ocenenie produktu 4Life v časopise LuxLife Magazine v r. 2019 ako „Najlepší doplnok imunity“. („Best Immune System Supplements“.)
 • Produkt je patentovaný.

Oproti obdobným produktom s nižšou gramážou s nami ušetríte  až 23,- eur.

 

Dostupnosť Na sklade (dostupné na objednávku)

Výnimočný produkt vyvinutý v USA

 • Zlepšenie imunity
 • Prémiový produkt spoločnosti 4Life
 • Nositeľ mnohých ocenení

Celkové zloženie:

 • 4Life®Tri-Factor®Formula–vyrobená z kravského kolostra(mlieka) a vaječného žĺtka.
 • Výťažok z plodníc Maitake (Grifola frondoza)
 • Výťažok z plodníc Šitake (Lentinus edodes)
 • Inositol hexafosfát
 • Beta-sitosterol
 • Extrakt z mycélia Cordycepsu
 • Fermentované pekárenské kvasnice
 • Mono L metionín sulfát zinku
 • Extrakt z plodníc Agaricus (Agericus blazeii)
 • Prášok z listov Aloe vera (Aloe barbadensis)
 • Výťažok z ovsa (Avena sativa)
 • Výťažok z listov olivovníka ((Olea Europaea)

 

Charakter kľúčových ingrediencií:

Maitake huby – podporujú kardiovaskulárny systém, trávenie a správne fungovanie inzulínu v tele. Obsahujú silné polysacharidy Grifolan a D-frakcie, ktoré sú známe  svojou schopnosťou obnovovať imunitný systém.

Shiitake huby – komponent je používaný v čínskej medicíne viac ako 6000 rokov. Obsahuje glukán – lentinan – je to zachytávač toxínov, účinne napomáha znižovať prebytočné kyseliny a čistí organizmus. Napomáha znižovať nadbytočný cholesterol.

Výťažok z listov olivovníka – obsahuje oleuropein, ktorý podľa niektorých výskumov pôsobí priaznivo na vysoký krvný tlak, má protizápalové a neuroochranné funkcie. Štúdie ukazujú, že antioxidačné účinky oleuropein pomáhajú bojovať proti počiatočným štádiám rakoviny. Oleuropein tiež pomáha predchádzať a pôsobí priaznivo pri reumatoidnej artritíde. Taktiež zvyšuje teriférne využívanie glukózy a zvyšuje stimuláciu vylučovania inzulínu. Znižuje poškodenie tej časti mozgu, ktorá je najviac zasiahnutá neurodegeneráciou u Parkinsonovej choroby.

Ďalšie súvisiace informácie môžete nájsť na https://www.ncbi.nlm.nih.gov/pmc/articles/PMC5392257/

Agaricus Blazei – Obsahuje zlúčeniny, o ktorých sa niektorí vedci domnievajú, že majú antioxidačné, protizápalové, antimikrobiálne, protinádorové a hypoglykemické účinky. V ľudovom liečiteľstve sa používajú po celé stáročia.

Cordyceps Sinensis – komponent zlepšuje energiu, vytrvalosť a vitalitu. Podporuje okysličovanie krvi, čím pomáha srdcu, pľúcam a iným orgánom fungovať viac efektívne.       Z pohľadu tradičnej čínskej medicíny  je Cordyceps najsilnejší „dobíjač“ energie. Je vhodný pri únavách, vyčerpaní, únavovom syndróme ale aj syndróme vyhorenia. Je bohatý na beta-glukány, ktoré preukázateľne stimulujú imunitný systém.

IP-6 (inositol hexaphosphate) – zlepšuje imunitu, pôsobí ako antioxidant, napomáha znižovať hladinu cholesterolu a znižuje poškodenie tkaniny v priebehu zápalu. Ďalšie súvisiace informácie môžete nájsť na https://www.inocell.info/ip6/

Zinok – je základný minerálny prvok takmer v každej bunke nášho tela. Je dôležitý pre biologické funkcie a zohráva dôležitú úlohu vo viac, než 300 enzýmoch v ľudskom tele. Zinok podporuje schopnosť hojenia, imunitu, podporuje zdravie kože a ďalšie.

Upozornenie

Podľa nariadenia EP a rady ES č. 1924 z roku 2006, nemôžu byť žiadnym potravinám priraďované iné výživové a zdravotné tvrdenia okrem povolených. Všetky informácie o výživových a zdravotných tvrdeniach uvedené na našej stránke sú  súborom informácií voľne prístupných z domácich a zahraničných informačných zdrojov. Nenesieme zodpovednosť za prípadné nepresnosti uvedené na našej webovej stránke. Výživové doplnky neslúžia ako náhrada vyváženej stravy. V zmysle smerníc EU nemožno prekročiť odporúčanú dennú dávku uvedenú výrobcom. Produkty prezentované na stránke Top-imunita.sk  nie sú určené na diagnostiku, liečbu, liečenie alebo prevenciu chorôb. Produkt je nutné uskladňovať mimo dosahu detí na suchom a chladnom mieste.

Ocenenia spoločnosti 4Life

2021 Corporate America Today
Najlepšia spoločnosť pre imunitný systém

V roku 2021 spoločnosť Corporate America Today označila 4Life Research za najlepšiu spoločnosť na výrobu imunitného systému v Spojených štátoch amerických.

Collaborative Sciences Innovation Award

Spoločnosť Embria ® Health Sciences ocenila spoločnosť 4Life cenou Collaborative Innovation  za rok 2017 za prácu pre  spoločnosť pri presadzovaní vedy 4Life Transfer Factor.

Cena za filantropiu v časopise Nutrition Business Journal

NBJ vyhlásila 4Life za víťaza prestížnej ceny za filantropiu za rok 2014.

Utah Genius Award

Spoločnosť 4Life bola mnohokrát ocenená ako držiteľ ceny Utah Genius Award.

Hmotnosť 800 g
Dávkovanie

2 kapsule denne zapiť čistou vodou, určené dospelým

Kategória

Doplnok výživy

Upozornenie

Malé balenie Net weight 42,30 g (90 malých kapsúl) nie je k dispozícii

Výrobca

4Life, UTAH, USA

Recenzie

Nikto zatiaľ nepridal hodnotenie.

Tento produkt môžu ohodnotiť len prihlásení zákazníci, ktorí si ho kúpili.

Scroll to Top

Prihlásenie